Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jarapalec 

2017-11-04 Zbraslavské Babí Léto Zbraslav

74 fotek 12 videí 5.11.2017 - zobrazení
Už 8.ročník Zbraslavského babího léta v pozvánce zase sliboval, že toto setkání bude mít kvalitní muzikanty a trampské písničky. To se potvrdilo hned v úvodu, kdy nastoupila známá Bratislavská skupina Pekaringo, která i bez své výborné zpěvačky Heny, vie hrát i spievat (vedia!) Pak pražská skupina Zlatý Orel rozezpívala celý sál staršími trampárnami skvěle zahranými zkušenými muzikanty. Falešná karta potvrdila svým repertoárem i pojetím, že patří mezi kapely, které ukazují cestu ostatním trampským skupinám.
O přestávce si mohli posluchači večera prohlédnout v předsálí malou trampskou výstavu připravenou brněnskou trampskou skupinou Expozice trampingu. Program pak pokračoval písničkářem Beďou Šedifkou-trampskou legendou, který skládá svoje písničky z větší části ve swingovém rytmu. Jeho hraní i zpěv mu musí každý, má už 82 roků, závidět. Poslední z kapel vystupoval Orion band Brno se svými svižnými písničkami.
Večer pokračoval společným hraním kapel v předsálí. Celý večer byl typický jak trampskou muzikou a zpěvem, tak i známým hlasitým UMÍ od trampských kamarádek a kamarádů. Proto patří organizátorům i zvukaři také velké Umííííí !

Vytvořte z alba pexeso

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.