Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jarapalec 


Oblíbená alba

Alba, která má jarapalec v oblíbených

reklama

63 fotek, 8.10.2017, 68 zobrazení, 1 komentář | dokumenty, lidé, oslavy, ostatní, události
Letošní setkání FanClubu KAMELOTu na mne rozhodně nepůsobilo jako setkání příznivců této úžasné kapely, ale spíše jako trampský potlach jejího frotmena Romana Horkého a spol. Z mě neznámých důvodů jsem zde kupodivu neviděl většinu těch, co na dřívější setkání vždy jezdili.
Sešli jsme se na fleku T.O. 60. Míle na břehu krásné řeky Oslavky pod Ketkovákem. Společně s pražským Country rádiem jsme vyměnili nad zdejší bájnou bránou hnusně "muslimsky" zavržděného orla sochou Madony a už u zapáleného ohně přihlíželi udělení osadního certihikátu tomuto místu. Třem country psům se dostalo podobného ocenění.
Pak Roman Horký a Viktor Porkristr s dalšími hráči kapely výrazně doprovázenými nepřeslechnutelným altem Ilony Czákové společně se mnohohlavým sborem ostatních pěli krásné kameloťácké songy. Postupně ovšem zdejší hudební scénu ovládli Trosečníci se svými zjazovanými klasickými fláky různých slavných trampských autorů. Stačil jim jen asi do dvou hodin nového dne se svou muzikantskou kytarou Roman. Zbytek už je alespoň občas zazpíval. Natočil jsem i několik videí, ale nyní si nedovedu představit, kdy budu mít čas na jejich zpracování.
Trosečníci hráli nepřetržitě až do deseti hodin druhého dne. Občas jim ráno sekundovala jedna kráska Lenka z Třeště a zejména Radek Pokorný. Přes jeho zjevnou snahu s nimi dle mne ovšem nenalezl příliš souznějící "strunu". Jednu na své kytaře musel i vyměnit.
K polednímu jsem "zaperlil" se svou toyotkou, kdy jsem třikrát přes zdejší brod vozil kamarády a hlavně použitý zbývající proviant k autu Petra Neterdy na druhém břehu, aby jej nemusel komplikovaně nosit několik kiláků kvůli chybějící lávce. Zdraví BUF
23 fotek, srpen 2012 až říjen 2017, 11 zobrazení, 1 komentář
16 fotek, minulou neděli, 24 zobrazení, přidat komentář
Tradiční podzimní akce pořádaná mými rodiči - Starostou a Jarkou. Vyrazil jsem jen na sobotní oheň. Se Špicou a Saifem jsme vydrželi nejdýl - prozpívali jsme se až do půl čtvrté hodiny ranní. Další fotky u Špicy
25 fotek, minulou sobotu, 26 zobrazení, přidat komentář
189 fotek, minulý pátek, 63 zobrazení, přidat komentář | cestování, krajina, příroda
...jsme navštívili před víkendovou akcí v Jahoďáku...
104 fotek, minulý týden, 79 zobrazení, 6 komentářů | cestování, krajina, příroda, události, zábava
...velmi zdařilá akcička na Šumavě...
35 fotek, minulý týden, 202 zobrazení, přidat komentář
121 fotek, minulý týden, 302 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, ostatní, události
T.O. Trappers uspořádala „Oheň dřevorubců“ aneb klasický podzimní potlach na svém campu a potlachovišti na Vysočině. Počasí ovšem nepřipomínalo podzim, nýbrž bylo klasické Babí léto. Slavnostní ohně pořádané touto osadou považuji za špičku v úrovni mnou navštěvovaných trampských akcí, což se opět v průběhu celého víkendu potvrdilo. Hudební nástroje a zpěv zněly od pátku do neděle a vládla královská pohoda. Popovídal jsem si s dávnými kamarády. Navštívil jsem také kamarády z T.O. Šolc-boys na nedalekém plácku, kde budují krásnou boudu. Placku v soutěžích jsem nevyhrál já, ale spoluvandrující kamarád Tom. Cestou domů skrz tři kraje jsme se ještě rozhlédli po prosluněné krajině. Takže zase ...
76 fotek, minulou neděli, 5 zobrazení, přidat komentář
76 fotek, minulý pátek, 106 zobrazení, 5 komentářů
Původně jsme šli hledat skalní oblouky a brány, ale během chvíle jsme našli spoustu hub a byl z toho další HOUBOŠLAP :-) I jmelí jsme našli. Takže brány a skalní oblouky příště :-)
25 fotek, minulou sobotu, 25 zobrazení, přidat komentář
30 fotek, minulý čtvrtek, 56 zobrazení, 3 komentáře | dokumenty, klasická-fotografie, koníčky, lidé, ostatní
Ve čtvrtek 12.10.2017 proběhlo další 2. kolo přednášek v II. cyklu Zpátky do lavic na téma základy digitální fotografie, které opět pořádá Regionální informační centrum v Zastávce. Lektor je Aleš Palko a jeho dcera jako asistentka. Velmi zajímavé a v mnoha směrech poučné pro zájemce v oblasti fotografování.
174 fotek, 30.9.2017, 92 zobrazení, 17 komentářů
Motto : "Hemeroidy..." :-)
35 fotek, 7.10.2017, 86 zobrazení, přidat komentář
7.-8.9.2017 se uskutečnil 51.potlach KSR v Udolí zatracených,kde jsme večer po zapálení ohně jako vždy (i když letos jen mírně) promokli.Potlach byl zase perfektně připraven a hlavně se tady , jako každý rok , hrála dobrá muzika.
51 fotek, letos v říjnu, 51 zobrazení, přidat komentář
90 fotek, 7.10.2017, 129 zobrazení, 3 komentáře
Letos do Údolí Zatracených přijelo míň lidí,asi 200, patrně je odradila předpověď počasí. Ale vše vyšlo na jedničku. Pršet začalo až po jednadvacáté hodině a na to byli kamarádi KSŘ dobře připravení. O osadě http://www.kamaradistarereky.cz/
127 fotek, letos v říjnu, 372 zobrazení, přidat komentář | krajina, kultura, lidé, události
Ve dnech 6. až 8. října 2017 se konal tradiční potlach T.O. Kamarádi Staré řeky na potlachovišti v Křivoklátských lesích. V pátek vpodvečer jsme zastihli hospodu U Rozvědčíka zavřenou, ale hospoda v Nezabudicích nás nezklamala, tak jsme tam poseděli dlouho do noci. V sobotu jsme na potlachovišti soutěžili v tradičním zatloukání hřebíku dutým kladivem, pak v trojboji složeném z hodu nožem či spíše bodlem, lukostřelbou a vržením kostek. Z osmi nožů jsem zabodl sedm nožů, šípem trefil premiového pověšeného buřta a stejně to nestačilo na získání placky. Dále ještě probíhala soutěž v rozdělání ohně a uvaření vody na něm na čas. Večerní soutěž byla ve zpěvu a veselém vyprávění. Takže skvělé hudby a zábavy od osadníků KSŘ a hostů jsme si užili dost. V neděli jsme s kamarády ještě navštívili novou rozhlednu na Senecké hoře. Akce KSŘ mají vždy výbornou atmosféru a jako vždy se moje očekávání víkendové pohody naplnilo.