Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

jarapalec 

2019-01-17/20 Expozice trampingu

286 fotek 14 videí letos v lednu - zobrazení 8 komentářů
Od čtvrtku do neděle.
Naše brněnská trampská skupina Expozice trampingu již posedmé využila exkluzivní možnosti, aby na Veletrhu cestovního ruchu na BVV uskutečnila trampskou výstavu. Každým rokem se snažíme o nové výstavní panely, (řezbáři, trampské osady a p.), nebo s určitým zaměřením. Letos jsme vytvořili řadu nových panelů z výborných fotografií kamaráda Miloše Kapouna "Obludy", sestavených do jedinečné sbírky, která zobrazuje léta trampingu od počátku po současnost. Soubor fotografií byl zveřejněný na internetu v Trampském magazínu. Napadlo nás tyto fotografie použít pro naši výstavu. Po dohodě s kamarádem Tonym z Avalonu, kamarád Cvoček všechny výstavní panely sám obětavě vyrobil. Panely opravdu návštěvníky zaujaly a nešetřili chválou.
V pátek se sešla větší parta kamarádů muzikantů "brňáků", postupně se přidali přespolní skupina "DEJNA" a také Kati Brno. Vytvořili tak vynikající náladu.
V sobotu opět zahrály kamarádky z Prahy - Stani a Radka a přivezly si posilu, kamaráda Jirku. Před týdnem se vrátily z 10. Celosvětového potlachu v Texasu USA, plné dojmů. Střídali se v hudební produkci s Pimem, Ivou a Kubem z Tornáda. Nálada byla opět výborná.
Poslední den byla neděle a přišlo nám zahrát seskupení kamarádů, kteří spolu jezdí na vandry i na vodu a dali si název (po delší domluvě) "Plovoucí tempo". Hráli nám skoro až do konce demontáže stánku, aby se lépe pracovalo.
Kamarádi a kamarádky, všem vám moc děkujeme za pomoc při montáži i demontáži stánku a muzikantům za příjemnou atmosféru a propagaci trampingu.
Výstava Expozice trampingu se líbila a dokumentovala, že tramping, který slaví 100 let, ještě STÁLE ŽIJE.

Protože nejsme muzeum, vystavené předměty jsou buď naše osobní, nebo jsou zapůjčeny od kamarádů.
V albu nejsou fotografie jen naše, ale se svolením i několika dalších kamarádů.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron